zchbrabant.nl

Intermediairs tussen huisartsen en migranten patiënten

Het intercultureel zorgteam


Fatiha Souka ( Zorgconsulent en projectleider)

Fatiha is de coördinator van het project. Zij is werkzaam als POH GGZ in een huisartsenpraktijk. Zij heeft veel ervaring als consultatieve psychiatrisch verpleegkundige.

Fatiha spreekt Arabisch en Frans                      Zij werkt op maandag en donderdag

fatiha@zchbrabant.nl            f.souka@zorgmail.nl                                             06-19808522


Karima Ben. Mohand 

Karima heeft een achtergrond als doktersassistente.                                             Karima verzorgt de cursus omgaan met diabetes voor analfabete ouderen en heeft veel ervaring met verstandelijke gehandicaptenzorg

Karima spreekt Berbers en werkt niet op woensdag.                                    

karima@zchbrabant.nl k.benmohand@zorgmail.nl                               06-47940279


Zahide Metindogan

Zahide werkt ook als praktijkondersteuner in een huisartsen praktijk en is gespecialiseerd in ouderenzorg.                                                          Zij is ervaren in het afnemen van de (Turkse) MMSE test en verzorgt ook de cursus omgaan met diabetes voor Turkse ouderen.

Zahide spreekt Turks en werkt op maandag en donderdag.      

zahide@zchbrabant.nl z.metindogan@zorgmail.nl                                    06-16109046

 

Emine Altun 

Emine is praktijkondersteuner in een huisartsenpraktijk en verzorgt de cursus omgaan met diabetes voor Turkse ousderen

Emine spreekt Turks en werkt op woensdag

emine@zchbrabant.nl            e.altun2@zorgmail.nl                                             06-44001136